Wojciech WEISS (1875 – 1950) Bramka przed domem

Wojciech WEISS

Bramka przed domem

olej, tektura
20 x 12 cm

sygn. p. d.: WW

cena: 8 000 zł

    1 myśl na temat “Wojciech WEISS (1875 – 1950) Bramka przed domem