Wojciech KOSSAK (1856-1942), Ułan spod Savony, 1891

WOJCIECH KOSSAK

UŁAN SPOD SAVONY, 1891

olej, deska; 41 x 31,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Adalbert von Kossak _ 1891;
Na odwrocie mała nalepka z napisem atramentem: 3272 oraz 7125 (ołówkiem). Ponadto napisy ołówkiem.