Wojciech KOSSAK (1856-1942) Ułan na galopującym koniu, 1905

Wojciech KOSSAK

Ułan na galopującym koniu, 1905

olej, tektura
39,5 x 50 cm

sygn.i.dat.I.d.: Wojciech Kossak / 1905

cena: 38 000 zł