Wojciech KOSSAK (1856-1942) Drużba krakowski, 1934

WOJCIECH KOSSAK

Drużba krakowski, 1934

olej, tektura fakturowana; 40 x 33,7 cm;

sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1934. (? – data słabo czytelna).

POSIADA CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI WYDANY PRZEZ DOM AUKCYJNY REMPEX, PODPISANY PRZEZ PANA ADAMA KONOPACKIEGO Z AGENCJI ART KONSULTANT