Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955) Bez tytułu (118), 2010

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ

Bez tytułu (118), 2010

olej, akryl, płótno, 24 x 18 cm
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz’ 10

.