Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951), Wenecja – Widok na Bazylikę Santa Maria della Salute, 1925

WŁODZIMIERZ TERLIKOWSKI

WENECJA – WIDOK NA BAZYLIKĘ SANTA MARIA DELLA SALUTE, 1925

olej, płótno;  65 x 93 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1925/ W. de Terlikowski