Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951), Portret adwokata

WŁODZIMIERZ TERLIKOWSKI

PORTRET ADWOKATA

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: Terlikowski