Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951), Motyw z Paryża – Widok na północne skrzydło Luwru

WŁODZIMIERZ TERLIKOWSKI

MOTYW Z PARYŻA – WIDOK NA PÓŁNOCNE SKRZYDŁO LUWRU

olej, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Terlikowski.