Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951) Kwiaty

Włodzimierz TERLIKOWSKI

Kwiaty

olej, płótno
58,5 x 90,5 cm

sygn.i.opis.p.d.: 24/Terlikowski

cena: 30 000 zł