Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951) Kwiaty II

Włodzimierz TERLIKOWSKI

Kwiaty II

olej, płótno
59,5 x 91,5 cm (w świetle oprawy)

sygn.i.opis.p.d.: 24 Terlikowski

cena: 34 000 zł