Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951), Bukiet kwiatów, 1916

WŁODZIMIERZ TERLIKOWSKI

BUKIET KWIATÓW, 1916

olej, płótno dublowane; 33,5 x 41 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1916 / W. de Terlikowski.