Wlastimil HOFMAN (1881-1970) Rodzina, 1934

Wlastimil HOFMAN

Rodzina, 1934

olej, płótno
136 x 153 cm

sygn. l. d.: Wlastimil /Hofman 1934

cena: 100 000 zł