Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849 – 1915) Wilk, lata 80. XIX w.

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI

Wilk, lata 80. XIX w.

olej, tektura; 52,5 x 67,5 cm;
sygn. l. d.: A. Wierusz-Kowalski

cena: 450 000 zł