Wlastimil HOFMAN (1881-1970) Portret mężczyzny z brodą

Wlastimil HOFMAN

Portret mężczyzny z brodą

olej, tektura; 32,3 x 33,9 cm;
sygn. l. g.: Wlastimil Hofman
na odwrocie reklama Salonu sztuki „ACHILLEION”

cena: 25 500 zł