Wlastimil HOFMAN (1881-1970) Portret mężczyzny, 1914

Wlastimil HOFMAN

Portret mężczyzny, 1914

olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil / Hofman / 1914

cena: 23 500 zł