Wlastimil HOFMAN (1881-1970), Portret kobiety, 1959

WLASTIMIL HOFMAN

PORTRET KOBIETY, 1959

olej, płyta pilśniowa; 47 x 40 cm;
sygn. i dat. l. g.: 1959 / Wlastimil / Hofman