Wlastimil HOFMAN (1881-1970) Autoportret, 1924

Wlastimil HOFMAN

Autoportret, 1924

olej, tektura
48 x 33 cm

sygn.i.dat.I.d.: Wlastimil Hofman 1924

cena: 23 000 zł