Władysław SKOCZYLAS (1883-1934), Motyw z Kazimierza

WŁADYSŁAW SKOCZYLAS

MOTYW Z KAZIMIERZA

akwarela, papier; 53 x 73 cm;
sygn. l. d.: W. Skoczylas.
Na odwrocie ołówkiem napis: prof.. Skoczylas / Motyw z Kazimierza oraz pieczęć SALONU SZTUKI Cz. Garlińskiego.