Władysław SERAFIN (1905-1988), Motyw miejski ze słonecznikami

WŁADYSŁAW SERAFIN

MOTYW MIEJSKI ZE SŁONECZNIKAMI

olej, płótno; 62 x 70 cm;
sygn. p. d.: W Serafin