Wiktor KORECKI (1890-1980), Na morzu, przed 1938

WIKTOR KORECKI

NA MORZU, przed 1938

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.
na odwrocie centralnie umieszczona nalepka (druk, tusz, pieczęć): MAGAZYN ARTYSTYCZNY I SALON OBRAZÓW | JULIANA BUROFA, Warszawa, Nowy Świat 47 | No 3423 Autor Korecki | Tytuł morze Rodzaj dzieła ole[j] | Cena Własność Salonu | data 16.VII.