Wiktor KORECKI (1890-1980), Księżyc nad lasem

WIKTOR KORECKI

KSIĘŻYC NAD LASEM

olej, płótno; 51 x 61 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI
na odwrocie napis farbą na płótnie: 26677 (słabo czytelne)