Wiktor KORECKI (1890-1980), Kapliczka przydrożna

WIKTOR KORECKI

KAPLICZKA PRZYDROŻNA

olej, płyta; 34 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI