Wacław ZAWADOWSKI (1891-1982), Pomarańcze, 1936

WACŁAW ZAWADOWSKI

POMARAŃCZE, 1936

olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. u dołu: Zawado.
Na odwrocie nalepka z TPSP w Krakowie z 1975 z tytułem obrazu: Pomarańcze, 1936.

Wystawiany:
Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, 1975 r.