Wacław SZYMANOWSKI (1859-1930), W wiejskiej izbie, 188(?-ostatnia cyfra nieczytelna)

WACŁAW SZYMANOWSKI

W WIEJSKIEJ IZBIE, 188 (?-ostatnia cyfra nieczytelna)

olej, płótno naklejone na płytę; 51,5 x 38 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Szymanowski / 188(?) (ostatnia cyfra nieczytelna).