Teresa WALLIS – JONIAK (Ur. 1926) Dole (Francja), 1999

Teresa WALLIS – JONIAK

Dole (Francja), 1999

olej, płótno, 61 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: TWallis. J. / 99.;
Na odwrocie na płótnie opis autorski: TERESA WALLIS – JONIAK / „DOLE” (Francja) / 73 x 60 1999;
Na odwrocie naklejka wystawowa Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem pracy oraz podpisem XIV Prezesa Towarzystwa – Zbigniew Kazimierz Witek oraz oryginalną autoryzacją