Teodor ZIOMEK (1874-1937) Pejzaż zimowy

TEODOR ZIOMEK

Pejzaż zimowy

olej, płótno; 65 × 97,5 cm;

sygn. p. d.: T.ZIOMEK

na krośnie nalepka depozytowa z Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu z opisem pracy

Wystawiany:

– „To ci śliczności. Impresje z „Chłopów” Władysława Reymonta”, Muzeum im. Jacka Malczewskiego, wrzesień 2000 – marzec 2001

Opisany:

– „To ci śliczności. Impresje z „Chłopów” Władysława Reymonta”, katalog wystawy, Muzeum im. Jacka Malczewskiego, Radom 2001, s. 8