Teodor GROTT (1884-1972), Białe róże w wazonie

TEODOR GROTT

BIAŁE RÓŻE W WAZONIE

olej, płótno naklejone na tekturę; 70,5 x 56 cm;
sygn śr. d.: T. Grott