Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916) Oficer na koniu

TADEUSZ AJDUKIEWICZ

Oficer na koniu

olej, deska; 39 x 35,3 cm;

sygn. p. d.: T. Ajdukiewicz

cena: 65 000 zł