Stanisław PACIOREK (1889-1952) Słoneczniki, 1938

Stanisław PACIOREK

Słoneczniki, 1938

olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. Paciorek / 1938
Na odwrocie nalepka wystawowa Związku Zawodowego Artystów Plastyków w Krakowie „DOM PLASTYKÓW” z opisem pracy, numerem 16 oraz tytułem pracy: Słoneczniki