Stanisław KAMOCKI (1875-1944), Pod słońce

STANISŁAW KAMOCKI

POD SŁOŃCE

olej, płótno; 112 x 143;
Zdjęcie obrazu znajduje się w:
Stanisław Kamocki S. – Archiwum artysty – fotografie: rysunki, obrazy. Rzeczony obraz znajdował się w części: „Opisane”
Obraz posiada potwierdzenie autentyczności wystawione przez Agencję Art Konsultant Adama Konopackiego.