Stanisław HEYMANN (1843-1915) Dzieci, 1875

Stanisław HEYMANN

Dzieci, 1875

olej, płótno
33,5 x 20,5 cm

sygn.p.d.: Monachium / S.Heymann / 1875

cena: 6 000 zł