Stanisław HEYMANN (1843-1915), Dzieci, 1875

STANISŁAW HEYMANN

DZIECI, 1875

olej, płótno; 33,5 x 20,5 cm;
sygn. .p. d.: Monachium / S.Heymann / 1875