Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947) XXV Rocznica powstania Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Krakowie, 1910

STANISŁAW FABIJAŃSKI

XXV Rocznica powstania Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Krakowie, 1910

olej, tektura naklejona na sklejkę; 96,5 x 62 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. / Fabijański / Kraków, l. d. dat.: 1910

cena: 21 000 zł