Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954) Taras w Wilanowie, 1934

Stanisław CZAJKOWSKI

Taras w Wilanowie, 1934

olej, tektura; 24,5 x 37,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: ST. CZAJKOWSKI / 1934;
Na odwrocie tytuł i data: „Taras w Wilanowie” / data 1934 oraz opis: l. g.: 148, p. g. St. Cz. / inw. 196

.