Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954) Pejzaż z drzewami

STANISŁAW CZAJKOWSKI

PEJZAŻ Z DRZEWAMI

olej, płótno; 67 x 82 cm;
na odwrocie, na płótnie napis: Las, na krośnie malarskim: St.Cz. inw. 387.