Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1867-1952) Przed burzą, 1937

SOTER JAXA-MAŁACHOWSKI

PRZED BURZĄ, 1937

akwarela, gwasz, tektura; 49,5 x 55,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S Jaxa / 1937