Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1867-1952) Nad Bałtykiem, 1927

SOTER JAXA-MAŁACHOWSKI

Nad Bałtykiem, 1927

akwarela, gwasz, tektura; 25,5 x 39,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S Jaxa / 1927