Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1867-1952) Na helu, 1935

SOTER JAXA-MAŁACHOWSKI

NA HELU, 1935

akwarela, gwasz, tektura; 33,1 x 70,2 cm;
sygn. i dat. p. d.: S Jaxa / 1935