Romuald Roman CHOJNACKI (1818-1885), Portret młodej kobiety w kapeluszu, 1864

ROMUALD CHOJNACKI

PORTRET MŁODEJ KOBIETY W KAPELUSZU, 1864

olej, płótno (owal); 47 x 39 cm;
sygn i dat. l. b.: R.Chojacki 1864