Roman BRATKOWSKI (1869-1954) Kobieta z chrustem

Roman bratkowski

KOBIETA Z CHRUSTEM

olej, płótno, 78,2 x 99,4 cm;
sygn. p. d.: Bratkowski / data nieczytelna

cena: 11 000 zł