Rafał MALCZEWSKI (1892-1965), Pejzaż podgórski, ok. 1955

RAFAŁ MALCZEWSKI

PEJZAŻ PODGÓRSKI, OK. 1955

olej, płyta; 25 x 30 cm;
sygn. p.d.: Rafał Malczewski
Na odwrocie naklejka wystawowa muzeum im.Jacka Malczewskiego w Radomiu oraz naklejka wystawowa MO w Sandomierzu.

Wystawiany:
Jacek & Rafał Malczewscy 17.03-31.07.2012 MO w Sandomierzu
Jacek i Rafał Malczewscy 25.03.2011-4.09.2011 w muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu