Pinchus KRÉMEGNE (1890-1981), Martwa natura z owocami

PINCHUS KRÉMEGNE

MARTWA NATURA Z OWOCAMI

olej, deska; 40 x 46 cm;
sygn. l. d.: Kremegne.