Paweł WRÓBEL (1913-1984), Święta Barbara, 1982

PAWEŁ WRÓBEL

ŚWIĘTA BARBARA, 1982

akryl?, płótno; 49 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wróbel P 1982 r.