Paweł WRÓBEL (1913-1984), Skarbek – Żaba, 1982

PAWEŁ WRÓBEL

SKARBEK – ŻABA, 1982

akryl?, płótno; 50 x 35,7 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wróbel P 1982 r.