Paweł WRÓBEL (1913-1984), Diabelska kąpiel, 1983

PAWEŁ WRÓBEL

DIABELSKA KĄPIEL, 1983

technika własna, płótno; 50 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wróbel 1983