Paweł (Paul) MERWART (1855-1902) Portret damy z pieskiem, 1894

Paweł MERWART

Portret damy z pieskiem, 1894

olej, deska; 37,6 x 46 cm;
sygn. i dat. p. g.: PAUL MERWART. / 1894