Otto AXER (1906-1983), Widok z Przemyśla

OTTO AXER

WIDOJ Z PRZEMYŚLA

olej, płótno; 32 x 53,5 cm;
sygn. p. g.: Axer;
na odwrocie opis kolekcjonerski obcą ręką. Obraz to reminiscencja z Zasania, dzielnicy żydowskiej w Przemyślu, mieście dzieciństwa artysty.