Olgierd BIERWIACZONEK (1925-2002), Martwa natura z kwiatami i owocami

OLGIERD BIERWIACZONEK

MARTWA NATURA Z KWIATAMI I OWOCAMI

olej, płótno; 54,5 x 46 cm
sygn. p. d.: O.Bierwiaczonek.