Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951) Zima w górach

Mieczysław FILIPKIEWICZ

Zima w górach

olej, tektura
16,5 x 35 cm

sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ

cena: 7 000 zł