Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951), Pejzaż z drzewami

MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ

PEJZAŻ Z DRZEWAMI

olej, tektura; 69 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ.