Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951) Kwiaty w wazonie

Mieczysław FILIPKIEWICZ

Kwiaty w wazonie

olej, tektura, 68,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz

cena: 8 500 zł